Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Ignacew Rozlazły – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa, o powierzchni 2.500 m 2 , w kształcie prostokąta, położona w miejscowości Ignacew Rozlazły , gmina Parzęczew. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Madaje Stare

Madaje Stare(Ignacew Rozlazły + 15 km)

450 000 zł3 560 m² 126,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Uzbrojenie na działce: prąd i woda. Światłowód w drodze. Działka położona pod lasem. Bezpośredni dostęp do działki jest zapewniony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Graniczna

Sokolniki-Las(Ignacew Rozlazły + 11 km)

248 030 zł1 459 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1459 m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji aglomeracji łódzkiej. Sokolniki-Las to synonim spokoju i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Rozrywkowa

Rosanów(Ignacew Rozlazły + 12 km)

529 000 zł4 126 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zalesiona Enklawa w Rosanowie 4126 m z Potencjałem Podziału Został dla Ciebie stworzony wstępny podział na mniejsze działki i już dziś możesz zadecydować o zakupie mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Krężelewice

Krężelewice(Ignacew Rozlazły + 22 km)

975 000 zł23 905 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 2,3903 ha. -działka nr 74 1,3894 ha -działka nr 80/2 1,0009 ha Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Szklarniowa

Rąbień(Ignacew Rozlazły + 18 km)

250 000 zł1 518 m² 164,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działki w Rąbieniu ul. Szklarniowa 10 - działka - 1518 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze), gaz (w drodze) - droga utwardzona wyłożona płytami uwaga Opis został sporządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kiełmina

Kiełmina(Ignacew Rozlazły + 23 km)

950 000 zł22 942 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,29 ha (22 900 m2) położona w miejscowości Kiełmina (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków), obręb ewidencyjny 0009.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona

Janów(Ignacew Rozlazły + 16 km)

359 000 zł2 997 m² 119,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 2997m2, położonej w urokliwej miejscowości Janów, w gminie Zgierz. Ta niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Strażacka

Kania Góra(Ignacew Rozlazły + 11 km)

185 000 zł1 498 m² 123,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz nieruchomości otoczonej polami i lasem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z dobrym dojazdem ? Przedstawiam Państwu działkę o numerze 206/15 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zgierz

Zgierz(Ignacew Rozlazły + 16 km)

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu placu w Zgierzu Plac o powierzchni 3000m2, pod np. parking dla ciężarówek. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Biała

Biała(Ignacew Rozlazły + 16 km)

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - atrakcyjna, słoneczna działka budowlana w Jeżewie (obręb Biała) Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. ok. 1600 m 2 , w kształcie prostokąta. Działka narożna -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Ignacew Rozlazły

Ignacew Rozlazły,łódzkie

235 500 zł23 550 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam! Mam do sprzedania ziemię w Ignacewie Rozlazłym, okolica Parzęczewa. Ziemia składa się z 2 działek: -pierwsza 5550 m2 -zalesiona (pozostawiono miejsce na dom ) -druga 18000m2 Media.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij